Uzun yılların hizmetlerimize kattığı tecrübe ve birikimlerin her yeni işimizde daha da mükemmel olması konusunda gösterdiğimiz titizlikle birleşmesinin; sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sunmamızda çok büyük bir payının olduğu bilinciyle çalışıyoruz.
Çalışkan evden eve nakliyat 1995 yılında İstanbul Pendik de Salim ÇALIŞKAN tarafından kurulmuştur. Her verdiğimiz hizmetin ardından gün geçtikçe gelişen firmamız 2000 yılında İstanbul ‘un Avrupa ve Anadolu yakasında, Pendik merkez olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy ve Ataköy de daha hızlı ve daha kaliteli nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.
İlerleyen yıllarda gelen talepler üzerine başta İzmir ve Ankara gibi metropol leşmiş şehirlerimiz olmak üzere diğer illerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için açtığımız yeni ofislerle hız kesmeden hizmetlerimize devam etmeyi amaç edindik.
Firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılık sektörünün tüm hizmet kollarında kaliteli,güvenli,hızlı hizmetler sunmak için 7/24 siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla çalışmaktan gurur duymaktayız.